Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

10 сесія VІІІ скликання12 січня 2018року

 Рішення №10/1. Про зміну власника, назв та затвердження статутів закладів освіти

Рішення №10/2. Про передачу в оперативне управління відділу освіти Степанецької сільської рради дошкільного навчального закладу "Білочка"

Рішення №10/3. Про зміну назви відділу освіти та затвердження положення про відділ освіти в новій редакції

Рішення №10/4. Про делегування повноважень Степанецькому КП "Благоустрій"

Рішення №10/5. Про затвердження Програми розвитку архівної справи та збереження архівних фондів Степанецької сільської ради ОТГ

Рішення №10/6. Про затвердження Програми надання стаціонарної допомоги

Рішення №10/7. Про затвердження програми підтримки Степанецькою сільською об`єнаною територіальною громадою центру надання адміністративних послуг Канівської районної державної адміністрації на 2018 рік

Рішення №10/8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування (оренду) 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

Рішення №10/9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельної ділянки в приватну власність Линник В.М.

Рішеня №10/10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо дівведення  земельної ділянки в приватну власність Харченку В.М.

Рішення №10/11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення ділянки в приватну власність Юрченко Н.М.

Рішення №10/12. Про затвердження проекту договору щодо міжбюджетних трансфертів

Рішення №10/13. Про план роботи сільської ради на І півріччя 2018 року

Рішення №10/14. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради

Рішення №10/15. Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Степанецької сільської ради об`єднаної територіальної громади

Рішення №10/16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Толюпі Є.Д. 

Рішення №10/17. Про кількісний та персональний склад виконавчого комітету Степанецької сільської ради