11 сесія VІІІ скликання 12 січня 2018 року

1. Про повноваження секретаря сільської ради.
  2. Про утворення комісії  з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних  ситуацій Степанецької сільської ради.
  3.  Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 №9-7/VІІІ «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 р».
  4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 13.12.2017 № 8-5/VІІІ «Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Степанецької ОТГ».
  5. Про оплату праці секретаря голови, першого заступника та інших заступників голови сільської ради. 5.1.Про оплату праці в.о.старост.
  6. Про створення цільового фонду Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області та затвердження Положення про цільовий фонд.
  7. Про безоплатне прийняття майна.
  8. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.
  9. Про прийняття у комунальну власність земельних часток (паїв) та земельних ділянок, право власності на які набуте  взамін сертифікатів на земельні частки (паї), як відумерлої спадщини.
  10. Про оформлення права комунальної власності на земельні частки (паї), які визнані відумерлою спадщиною.
  11. Про оформлення права комунальної власності на земельні ділянки, право власності на які набуте взамін сертифікатів на земельні частки (паї), як відумерлої спадщини.
  12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Юрченко Н.М.
  13. Про надання згоди на проведення земельних аукціонів з продажу права (оренди).
  14. Про надання згоди на виділення земельної ділянки у приватну власність Гарячій Ганні Олексіївні.
  15. Про надання згоди на виділення земельної ділянки в приватну власність Люліній Ларисі Семенівні.
  16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передачу в оренду земельної ділянки та встановлення  орендної плати.
  17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 1,0000 га 01.03 для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності за адресою: Черкаська область. Канівський район, село Степанці, вул. Польова гр.  Спичак Ніні Петрівні.
  18. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.
  19. Про передачу в оперативне управління відділу освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади майна дитячого садка «Теремок».
  20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування (оренду) для ведення городництва Миндзі Івану Арсенійовичу.