12 сесія VІІІ скликання 21 березня 2018 року

1.Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних підприємств Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громадина 2018 – 2020 року.

2.Про внесення доповнень в положення про старосту Степанецької сільської ради.

3.Про затвердження Положення про порядок призначення на посади та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств комунальної власності.

4.Про внесення змін в персональний склад виконавчого комітету.

5.Про внесення змін до рішення сільської ради від 13.12.2017 № 8-5/VIII «Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Степанецької сільської ОТГ».

6.Про призначення директоракомунального закладу Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади.

7.Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

8.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 9-7/VІII «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

9.Про створення комунального підприємства «СТЕПАГРО» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

10. Про тимчасову заборону (мораторій) на прийняття рішень щодо надання згоди розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.

11. Про прийняття у комунальну власність Земельних часток (паїв), як відумерлої спадщини.

12. Про оформлення права комунальної власності на земельні частки (паї), які визнані відумерлою спадщиною.

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Барчан Л.В.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,5600 га 01.03 для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності за адресою: Черкаська область, Канівський район, с. Попівка гр. Лавріненку Дмитру Петровичу.

15. Про надання згоди на виділення земельної ділянки в приватну власність Юрченку Василю Олександровичу.

16. Про внесення змін в рішення від 14.02.2018 № 11-19/VIII «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність».

17. Про внесення змін до рішення Степанецької сільської ради   від 08.09.2017 № 4-21/VIII.

18. Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1878 га 01.03 для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності за адресою: Черкаська область, Канівський район, селище Степанецьке гр. Гері Анатолію Степановичу.

19. Про надання згоди на виділення земельної ділянки в приватну власність Бойчук Вірі Максимівні.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки площею 3,0668га; кадастровий номер №7122087800:05:001:0157 для оформлення договору оренди під викупленим приміщенням (млин) Вергелесу Миколі Миколайовичу.

21.Про затвердження плану-графіку заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2018 рік.

22. Про звіт про виконання бюджету об'єднаної територіальної громади за 2017 рік.

23. Про внесення змін в Турбота» Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади

24.Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних підприємств Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.