13 сесія VІІІ скликання 11 квітня 2018 року

1.Про відмову у погодженні виділення земельних ділянок у приватну власність.

2. Про перенесення на розгляд слідуючої сесії питання "Про надання згоди на виділення земельних ділянок в приватну власність".

3. Про затвердження штатного розпису КП«СТЕПАГРО»

4. Про внесення змін в штатний розпис відділу освіти.

5. Про затвердження програми «Фонд депутатських повноважень Степанецької сільської ради на 2018-2020 рік».

6. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

7. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 9- 7/VІII «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

8. Про передачу в оперативне управління комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної територіальної громади  Черкаської області» комунального майна.

9.Про внесення змін в рішення від 30 червня 2017 № 2-13 «Про  встановлення місцевих податків і зборів на території Степанецької  сільської ради на 2018 рік»