15 сесія VІІІ скликання

Рішення №15/1. Про затвердження програми «Вчитель» на 2018 – 2020 роки.

Рішення№15/2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 13.12.2017 № 8-5/VIII «Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Степанецької сільської ОТГ».

Рішення№15/3. Про затвердження мережі закладів освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018- 2019 навчальний рік.

Рішення№15/4. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Рішення№15/5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, площею 2,1078 га (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти) із земель комунальної власності, за адресою: Черкаська область, Канівський район, с. Степанці, вул. Гагаріна, 2.

Рішення№15/6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, площею 2,8889 га (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти) із земель комунальної власності, за адресою: Черкаська область, Канівський район, с. Мартинівка, вул. 206-Дивізії, 2.

Рішення№15/7. Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок загальною площею 3,5415 га для розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: Черкаська область, Канівський район, с. Степанці, вул. Київська, 74.

Рішення№15/8. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо проведення інвентаризації земель площею 0,0627 га. (03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі).

Рішення№15/9. Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування (оренду) та встановлення орендної плати.

Рішення№15/10. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га (02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Делікатній Тетяні Іванівні.

Рішення№15/11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Шлапак Юлії Олексіївні.

Рішення№15/12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Перегон Людмилі Іванівні.

Рішення№15/13. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,2700 га, (01.03 для ведення особистого селянського господарства) із земель комунальної власності гр. Чупилці Олексію Яковичу.

Рішення№15/14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність  Перегон Олені Василівні.

Рішення№15/15. Про затвердження Положення про порядок під забудову на умовах суперфіцію.

Рішення№15/16. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.06.2018 №14-39/VIII «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік».

Рішення№15/17. Про внесення змін до рішення сільської ради від 30.06.2017 № 2/13 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Степанецької сільської ради на 2018 рік».

Рішення№15/18. Про затвердження проекту із землеустрою, площею 0,1200 га. (01.05 для індивідуального садівництва) із земель комунальної власності гр. Линнику Віталію Миколайовичу

Рішення №15/19.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 9-7/VІII «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік»

Додаток 1.

Додаток 2.

Додаток 3.

Додаток 4.2

Додаток 5.

Додаток 6.

Рішення№15/20.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Чайці Наталії Григорівні.

Рішення№15/21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Гавриленку Максиму Васильовичу.

Рішення№15/22. Про затвердження проекту землеустрою, площею 2,0000 га (01.03 для ведення особистого селянського господарства) гр. Герману Володимиру Миколайовичу.