17 сесія VІІІ скликання 06 грудня 2018 року

Рішення№17/1. Про внесення змін в структуру та штатний розпис виконавчих органів.

Рішення№17/2. Про затвердження Стратегії розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2018 - 2025 роки.

Рішення №17/3. Про надання одноразової матеріальні допомоги жителями сіл Степанецької сільської ради

Рішення№17/4. Про затвердження Положення про відділ надання соціальних послуг.

Рішення№17/5.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 9-7/VІII «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік»

Рішення№17/6. Про погодження обласних програм.

Рішення№17/7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Мархай Тетяні Едуардівні.

Рішення№17/8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Стоколос Валентині Андріївні.

Рішення№17/9. Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону), та надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

Рішення№17/10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Ковпику Миколі Степановичу.

Рішення№17/11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Моручку Денису Федоровичу.

Рішення№17/12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Ревуцькому Олександру Івановичу.

Рішення№17/13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Кроту Віталію Федоровичу.

Рішення№17/14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Інглізіян Тетяні Павлівні.

Рішення№17/15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Ткаченку Миколі Івановичу.

Рішення№17/16. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр.Добровольському Петру Васильовичу.

Рішення№17/17. Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що є комунальною власністю.

Рішення№17/18.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки.

Рішення№17/19. Про затвердження програми «Безпечна громада» на 2019 – 2021 роки.

Рішення№17/20. Про списання об’єкту комунальної власності.

Рішення№17/21. Про затвердження плану-графіку заходів з відстеження.

Рішення№17/22. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Рішення№17/23.Про надання дозволу на відчуження комунального майна.

Рішення№17/24. Про безоплатне прийняття майна.

Рішення№17/25. Про передачу комунального майна в господарське відання.

Рішення№17/26. Про припинення договору оренди землі  і передачі в тимчасове користування (оренда) земельної ділянки.

Рішення№17/27. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, площею 0,2500 га. гр. Жеріховій Ларисі Семенівні, гр. Ходзіцькому Дмитру Васильовичу.