17 СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ 06.12 2018 року 1 засідання

17/1.  Про внесення змін в структуру та штатний розпис виконавчих органів.

17/2. .Про затвердження Стратегії розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2018 - 2025 роки.

17/3. .Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

17/4.  Про затвердження Положення про відділ надання соціальних послуг.

17/5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 9-7/VІII «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

17/6. Про погодження обласних програм.

17/7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Мархаю Івану Володимировичу

17/8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Мархай Тетяні Едуардівні.

17/9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Мархаю Вадиму Володимировичу.

17/10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Стоколос Валентині Андріївні.

17/11. Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону), та надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

17/12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Ковпику Миколі Степановичу.

17/13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Моручку Денису Федоровичу.

17/14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Ревуцькому Олександру Івановичу.

17/15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Кроту Віталію Федоровичу.

17/16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Інглізіян Тетяні Павлівні.

17/17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Ткаченку Миколі Івановичу.

17/18. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр.Добровольському Петру Васильовичу.

17/19. Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що є комунальною власністю.

17/20.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки.

17/21. Про затвердження програми «Безпечна громада» на 2019 – 2021 роки.

17/22. Про списання об’єкту комунальної власності.

17/23. Про затвердження плану-графіку заходів з відстеження.

17/24. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

17/25.Про надання дозволу на відчуження комунального майна.

17/26. Про безоплатне прийняття майна.

17/27. Про передачу комунального майна в господарське відання.

17/29. Про припинення договору оренди землі  і передачі в тимчасове користування (оренда) земельної ділянки.

17/30. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, площею 0,2500 га. гр. Жеріховій Ларисі Семенівні, гр. Ходзіцькому Дмитру Васильовичу.