17 СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ 20.12.2018 року 2 ЗАСІДАННЯ

17/28. Про виконання Програми соціально – економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

17/29. Про затвердження програми соціально – економічного розвитку Степанецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

17/30. Про затвердження програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради на 2019 рік.

17/31. Про надання щорічної основної відпустки сільському голові Яременку О.І.

17/32. Про умови оплати праці сільського голови на 2019 рік.

17/33. Про умови оплати праці секретаря сільської ради на 2019 рік.

17/34. Про умови оплати праці заступників сільського голови та керуючого справами виконавчого комітету на 2019 рік.

17/35. Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

17/36. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 № 9-7/VІII «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

17/37. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

17/38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Гончаренку Віталію Михайловичу.

17/39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Воробей Галині Михайлівні.

17/40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Крапиві Володимиру Лазаровичу.

17/41.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Свербі Оксані Василівні.

17/42. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Чупилці Світлані Олександрівні.

17/43. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Маршаленку Володимиру Олександровичу.

17/44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

17/45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, площею 0,3251 га.

17/46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Майбороді Лідії Іванівні.

17/47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти, молоді та спорту, площею 2,1837 га.

17/48. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, гр. Дудніку Леонтію Івановичу.

17/49. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Чупилці Світлані Олександрівні.

17/50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

17/51. Про організацію харчування дітей у закладах освіти Степанецької сільської ОТГ у 2019 році.