A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Степанецька громада
Черкаська область, Канівський район

20 сесія VІІІ скликання

Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок.

Про внесення змін в комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на період 2017-2020 рік.

Про внесення змін в програму забезпечення правопорядку на території Степанецької ОТГ на 2019-2023 роки.

Про безоплатне прийняття майна.

Про внесення змін в структуру та штатний розпис виконавчих органів.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Стоколос Валентині Андріївні.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Житарєвій Олені Борисівні.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Чміль Тамарі Іванівні.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Бурнакову Сергію Вікторовичу.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Інглізіан Тетяні Павлівні.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Пашкевичу Олексію Валентиновичу.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Перегон Людмилі Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Пак Любові Павлівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Ніколенко Людмилі Леонідівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Боровику Сергію Борисовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Коваль Олені Олександрівні.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Хоменко Тетяні Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування (оренду) для городництва гр. Драченку Віктору Васильовичу.

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження проекту із землеустрою гр. Дудці Івану Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Сахно Валентині Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  гр. Логвиненку Івану Михайловичу.

 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Чайці Наталії Григорівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Чайці Сергію Миколайовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

Про передачу у власність земельної ділянки гр. Павленку Вячеславу Андрійовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Жовтенко Галині Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки.

Про надання дозволу на виділення земельної частки (пай) на місцевості гр. Ніколенко Людмилі Леонідівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кулик Ганні Устимівні.

Про внесення змін до договору оренди землі від 23.12.2014 року зареєстрованого за № 8226254.

Про внесення змін до договору оренди землі від 23.12.2014 року зареєстрованого за № 8211391.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про внесення змін до договору оренди землі від 23.12.2014 року зареєстрованого за № 8212475.

Про внесення змін до договору оренди землі від 23.12.2014 року зареєстрованого за № 8211697.

Про внесення змін до договору оренди землі від 23.12.2014 року зареєстрованого за № 8211002.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Козельцю Віталію Павловичу.

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 № 17-35/VІII «Про бюджет Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Коменданту Віталію Григоровичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Зубенку Анатолію Анатолійовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Ковшуну Олександру Петровичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Акішину Віталію Олександровичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Мойсеєнку Віталію Валерійовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Назаренку Олександру Юрійовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Мельник Валентині Петрівні.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Шевченку Олександру Леонідовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Костенку Юрію Олександровичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Родіонову Олександру Володимировичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Семененко Валентині Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Савенку Михайлу Олексійовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Костенку Сергію Анатолійовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Дімітрішину Олександру Аркадійовичу.

 Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Бондаренку Богдану Миколайовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Бондаренку Олександру Олександровичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Чоботарьову Едуарду Миколайовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Воробкалу Ростиславу Леонідовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Калініченку Костянтину Григоровичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Майбороді Ростиславу Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Сімйонову Тарасу Михайловичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Миронченку Василю Павловичу.

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Столовому Василю Миколайовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

 Про погодження виконавчому комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок.

 Про внесення змін до рішення сільської ради від 19.04.2019 № 20-14/VІII «Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Ніколенко Людмилі Леонідівні».

 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь