Голова громади

Народився 17 грудня 1979 р. в с. Павлівка Канівського району. Українець. У 1997 р. з відзнакою закінчив Степанецьку школу. З 1997 по 2002 рр. навчався у Національній академії державної податкової  служби України на факультеті податкової міліції, яку також закінчив з відзнакою і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та здобув кваліфікацію юриста. Підчас навчання брав активну участь у спортивних змаганнях у складі команди з футболу. З 2005 по 2010 рр. навчався у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобув кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.

До обрання головою Степанецької ОТГ з 2002 р. працював в податкових органах. Одружений. Склад сім’ї : Дружина – Яременко Ольга Володимирівна, працює у Київському національному університеті ім.. Т. Шевченка (Канівський природний заповідник), дочка – Аліна, син – Олександр.

Графік прийому громадян:

Вівторок 9.00 до 12.00 год                   П'ятниця 9.00 до 12.00 год

І четвер місяця                                     ІІ четвер місяця

Горобіївка - 9.00                                     Копіювата - 9.00

Попівка - 10.00                                       Павлівка - 10.00