ІІІ. Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

10.05.2018 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області»

10.05.2018 Проект рішення Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області»

10.05.2018 Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта – проекту рішення Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області»

10.05.2018 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік".

10.05.2018 Проект рішення Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

10.05.2018 Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік

10.05.2018 Проект рішення Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік»

10.05.2018 Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта - проекту рішення Степанецької сільської рада об'єднаної територіальної громади Черкаської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»