ІV. Діючі регуляторні акти

Рішення Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області від 20.06.2018 № 14-38/VIII«Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

Рішення Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області від 23.07.2021 №8-6/IX Про внесення змін у рішення сільської ради від 22.06.2021 №7-34/IX «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області».