Степанецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

- Директора комунального закладу культури у «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної територіальної громади».

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, хороші навички роботи з комп’ютером, громадянство України.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. Копію документа, який посвідчує особу;
  6. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  7. Довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.

Додаткова інформація з питань основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці за телефонами: (04736) 96-4-24.

Виконавчий комітет Степанецької сільської ради розташований за адресою: 19031, Черкаська область, Канівський район, село Степанці, вул. Лісна, 4.