A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Степанецька громада
Черкаська область, Канівський район

Оголошення

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТЕПАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРЕТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЬ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ПЕРЕДВИБОРЧОЇ АГІТАЦІЇ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

 У зв’язку із проведенням 21 липня 2019 року позачергових виборів народних депутатів України, відповідно до п.24 ст.74, п.12 ст.107, Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись ст.40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою створення належних умов для розміщення матеріалів передвиборної агітації суб’єктами виборчого процесу під час підготовки до проведення чергових місцевих виборів, які відбудуться 31 березня 2019 року, виконавчий комітет Степанецької сільської ради

09:56 11.07.2019

Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами

Відповідно до Закону України «Про бджільництво» та державних  санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо, Вас,  що наше підприємство в період з 27.06. 2019 року по 12. 07. 2019 року  на  полях ,  що розташовані на території Степанецької, с/р  проводитиме діяльність із застосування Кораген,строк дії токсичності якого складають: не токсичний для бджіл, на посівах кукурудзи.

09:40 27.06.2019

Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами

Відповідно до Закону України «Про бджільництво» та державних  санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо, Вас,  що наше підприємство в період з 19.06. 2019 року по 28. 06. 2019 року  на  полях ,  що розташовані на території Литвинецької, Яблунівської, Степанецької, с/р  проводитиме діяльність із застосування Брейк, Віволт, Кораген, Скаба на посівах кукурудзи, із застосуванням Аканто плюс, Брейк, Віволт, Скаба, на посівах сої, із застосуванням Амістар, Піктор, Квантум Бор Актив на посівах соняшнику. Обробіток буде проводитись лише у вечірній та ранеовий час.

09:03 20.06.2019

Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами

Відповідно до Закону України «Про бджільництво» та державних  санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо, Вас,  що наше підприємство в період з 06.06. 2019 року по 13. 06. 2019 року  на  полях ,  що розташовані на території Литвинецької, Яблунівської, Степанецької, с/р  проводитиме діяльність із застосування Дублон, Пріма, Пік на посівах кукурудзи (гербіциди від бур’янів), Хармоні, Флейм, Базагран Віволт на посівах сої (гербіциди від бур’янів), із застосуванням Брейк, Кораген, на посівах сої (Кораген є безпечними для бджіл, Брейк строк дії токсичності якого складають – 96) обробіток посівів сої інсектицидами буде проводитись лише у вечірній та нічний час із застосуванням Колосаль, Скаба на посівах озимої пшениці (обробіток від хвороб колосу)

16:31 06.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ

СКП «Благоустрій» запрошує на роботу 3-ох осіб на посаду «робітник з благоустрою» з окладом – 5189 грн.

15:59 05.06.2019

Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами

Відповідно до Закону України «Про бджільництво» та державних  санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо, Вас,  що наше підприємство в період з 01.06. 2019 року по 06. 06. 2019 року  на  полях ,  що розташовані на території Литвинецької, Яблунівської,Степанецької, с/р  проводитиме діяльність із застосування Дублон, Егіда, Сайд Кік, Майстер, БіоПауер, Пріма, Примус Пріма Форте, Діален Супер на посівах кукурудзи (гербіциди від бур’янів), Хармоні, Флейм, Базагран Віволт на посівах сої (гербіциди від бур’янів), із застосуванням Брейк, Кораген, на посівах сої (Кораген є безпечними для бджіл, Брейк строк дії токсичності якого складають – 96) обробіток посівів сої інсектицидами буде проводитись лише у вечірній та нічний час)

12:59 31.05.2019

Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами.

   Відповідно до Закону України «Про бджільництво» та державних  санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо,  що наше підприємство в період з «23» 05 2019 року по «29» 05 2019 року  на  полях,  що розташовані на території Яблунівської, Литвинецької, Степанецької сільських рад  проводитиме діяльність із застосування препаратів: Дублон, Егіда, Сайд Кік, Майстер, БіоПауер, Пріма, Примус, Пріма Форте, Діален Супер на посівах кукурудзи(гербіциди від бур’янів), Хармоні, Віволт на посівах сої(гербіциди від бур’янів), із застосуванням Солігор, Скаба, Памер, Енжіо, Коннект (інсектицид, термін дії токсичності якого – 96 год.) на посівах озимої пшениці (обробіток буде проводитись лише у вечірній та нічний час).

09:12 24.05.2019

Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами

        Відповідно до Закону України «Про бджільництво» та Державних  санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо,   що ТОВ "НВФ  Урожай" виробничий підрозділ "Заповіт Шевченка"  в період з 18.05. 2019 року по 20.05. 2019 року  на  полях ,  що розташовані на території Степанецької сільської ради  проводитиме діяльність із застосування пестицидів Біскайя + Піктор.

18:18 17.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь