Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

Новини Степанецької Громади

Перелік рахунків для сплати податків та зборів у 2018 р.

Дата створення: 16:18 16.01.2018

                                                                 

Світла пам`ять житиме вічно

Дата створення: 20:59 15.01.2018

            Напередодні святого Василя 13 січня в с.Мартинівка було відкрито меморіальну дошку лікарю – терапевту Лосюку Василю Васильовичу, яку встановлено на будівлі Мартинівської амбулаторії.

Віка й здоров`я нашим ювілярам

Дата створення: 15:29 15.01.2018

Час... Пролітає, біжить, десь поспішає...Проходять роки, приносять мудрість, досвід, першу сивину. Але наші роки - це наш скарб. 14 січня 1928 року народилася Грібанова Ганна Іванівна. Нажаль , життя не подарувало їй щасливої долі. Дитинство багатьох тоді опалила війна, не пройшла вона осторонь і Ганни Іванівни. Юною дівчиною забрали її в германський полон, де вона працювала на чужих людей наймичкою, коли вступили радянські війська до Германії, фашисти відправляли полонених в Бухенвальд. Ганна серед полонених була лише одною жінкою, тож чоловіки, які були поряд оберігали її, як могли, ховали її від німців між збитих до купи дощечок в бараці, щоб її не розстріляли. А коли до концтаборів докотилася визвольна хвиля американських солдат, фашисти почали знищувати своїх в`язнів різними способами. Ганну хотіли згодувати ведмедю, але навіть він виявився милосерднішим за карателів - пожалів дівчину, не став її їсти. Багатьох розстріляли, багатьох спалили живцем... Але Бог вберіг Ганну і на цей раз. Вона вирвалася з цього пекла, але дорога додому була далека і нелегка, мусила найматись на різні роботи, щоб заробити собі на шмат хліба, хоч дуже гірким був той заробіток. Життя звело її з сім`єю, в якій довелось працювати, доглядаючи хвору на ДЦП дитину, з якою було дуже багато турбот, але дівчина звикла і прикипіла серцем до цієї знедоленої каліки. Та людська жорстокість не має меж... Рідні їй люди вирішили позбутись такої обузи - вбивши і спаливши своє дитя, примушуючи Ганну бути свідком цього звірства. Та вона пережила і цей жах. Доля ще довго кружляла її в шаленому танку подій: була і робота в військовому шпиталі, і на комутаторі, потім знайомство з майбутнім чоловіком. І ось, нарешті вона таки повернулася в своє рідне гніздечко, на рідну землю, в своє село. Тут і пустила своє коріння. Все життя пропрацювала в "Канівському райагробуді", була бригадиром будівельної бригади. Роботи вистачало, відбудовували Канівський район після страшного воєнного лихоліття. Ганна Іванівна мала багато нагород за наполегливу працю, також була нагороджена ювілейними медалями з річниць перемоги у ВВВ. Так і злетіло за веснами її насичене подіями життя, зараз вона проживає з сім`єю Баланович.

А в Степанецькій ОТГ святкують весело

Дата створення: 18:16 14.01.2018

Зима вже набрала повні оберти, несеться з шаленою швидкістю, дні летять, немов десь поспішають. Ось уже й Коляда продзвеніла по дворах дитячим сміхом та піснями. Степанецька ОТГ уміє працювати, але і про відпочинок теж не забуває. По селах нашої громади прокотилася хвиля святкових концертів до Нового Року та Різдва Христового. Учасники сільських аматорських колективів попрацювали дуже плідно, підготували чудові номери, прекрасні пісні, вірші, театралізовані композиції, веселі щедрівки та колядки.

Всеукраїнська премія «Диво-Дитина»

Дата створення: 13:54 10.01.2018

                       

Різдвяна зірка зігріє кожного

Дата створення: 17:46 07.01.2018

Ось і прийшов на нашу землю Новий Рік! Це пора радісних свят, веселощів, розваг. На різдвяні свята зустрічаються старі друзі, приїздять родичі, до батьків приходять діти, вся родина збирається за святковим столом, адже Різдво - це сімейне свято. Та, нажаль, у нашому суспільстві є люди, в яких, по різних причинах, сімейне вогнище згасло, вони залишились самотніми...Але ми живемо в 21 столітті, у розвиненому суспільстві, у цивілізованій державі.

Христос народився - славімо його!

Дата створення: 15:53 05.01.2018

Різдво - найбільш значуще християнське свято, що збирає в сімейному колі найближчих людей. У цей день здавна прийнято відвідувати батьків і запрошувати в гості найближчих родичів. А також обмінюватися привітаннями.

Є ще порох в порохівницях !

Дата створення: 13:30 05.01.2018

3 січня 2018 року в спортивному залі СШ №1 м. Канева відбувся традиційний волейбольний турнір на приз П. Корчаки. В запеклій боротьбі місця розподілились так:

Канікули не лише для розваги

Дата створення: 09:10 05.01.2018

Зима багата не тільки снігом, ковзанкою, тріскучими морозами та іншими веселими розвагами. У цю пору у дітлахів найдовші канікули. Але нашим юним умільцям  вдома не сидиться. В Степанецькій школі працює гурток на базі лего-класу, який створено внаслідок проведення фестивалю FIRST LTGO League Junior.

Хай рік новий ще кращим буде

Дата створення: 20:05 29.12.2017

Створилась нова ОТГ...Наполеглива робота, глобальні проблеми,щоденні клопоти - громада живе, все навкруги крутиться, кипить, вирує. Колектив майже сформовано,познайомились, здружились. Намагаємось все узгоджувати і вирішувати вже у великій об`єднаній сім`ї - разом легше долати всі труднощі та негаразди...Та ось і кінець року. Здаються звіти, підбиваються підсумки. Але не забуваємо і про свята, які дарує нам зима.