У СТЕПАНЦЯХ ВІДКРИЛИ КАБІНЕТ ЛІКУВАЛЬНОЇ ФІЗКУЛЬТУРИ ТА ПСИХОЛОГІЧНОГО РОЗВАНТАЖЕННЯ

У відділенні стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування Канівського району, яке розташоване у Степанцях, нещодавно відбулося урочисте відкриття кабінету лікувальної фізкультури та психологічного розвантаження.

За сприянням фонду, у п’ятницю, на базі терцентру у Степанцях відбулося урочисте відкриття кабінету лікувальної фізкультури та психологічного розвантаження для одиноких людей похилого віку та інвалідів.

Після урочистої частини, під час якої була вручена подяка директору Благодійного фонду «Урожай-громаді» Тетяні Волочай, відбулася концертна програма.

«Ми щасливі, що завдяки нашій допомозі люди з обмеженими можливостями та ветерани відчувають підтримку та турботу, а якість їхнього життя покращується», - йдеться у тексті посту, розміщеного на сторінці благодійного фонду.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформаціюБлагодійного фонду «Урожай-громаді».