СКУШТУВАТИ КОРОВАЙ ІЗ БОРОШНА НОВОГО УРОЖАЮ ЗАПРОШУЮТЬ НА СВЯТІ ОБЖИНОК, ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ У СТЕПАНЕЦЬКОМУ

У Степанецькій об’єднаній територіальної громаді на вихідних відбудуться святкові заходи під гаслом «Обжинки святкуємо – хліб святий шануємо».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Степанецької ОТГ.«Вінцем хліборобської праці є жнива, тому Степанецька об'єднана територіальна громада запрошує канівчан і жителів району прийняти участь у святі обжинок. Аграрії вшанують кращих хліборобів. Планується велика концертна програма за участі зірок естради, розваги, конкурси, виїзна торгівля. Всі скоштують коровай з борошна нового врожаю», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Проведення заходу відбудеться 12 серпня, о 15.00, на стадіоні у селищі Степанецькому.