У СТЕПАНЦЯХ З'ЯВИТЬСЯ КАБІНЕТ ЛІКУВАЛЬНОЇ ФІЗКУЛЬТУРИ ТА ПСИХОЛОГІЧНОГО РОЗВАНТАЖЕННЯ

Дата: 23.06.2017 00:32

«Благодійний фонд «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» назвав переможців конкурсу мікро-грантів для сільських громад, одним із призерів в якому стали й представники Канівщини.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці фонду у Facebook, інформує «Kanos».

Із 46 проектів, поданих на конкурс, загальний бюджет котрого складає 400 тис.грн., організатори відібрали 10-х найкращих, в числі яких виявився і проект Територіального центру соціального обслуговування в Степанцях.

Проект останнього передбачає створення кабінету лікувальної фізкультури та психологічного розвантаження для одиноких людей похилого віку та інвалідів. Тож тепер, після перемоги у конкурсі, спільно з бізнесом та громадою ініціатори проекту нарешті зможуть втілити його в життя.

На ряду із проектом зі Степанець, переможцями в конкурсі також стали проекти громад Іванівки (проект «Весело грай-здоров'я розвивай!»), Хлистунівки (проект створення Фітнес-залу), Дирдина (проект «Безпечне село - спокійне життя»), Катеринополя (проект «Безпечний перехід»), Єрок (проект «Розвиток ЦНАПУ в Єрківській ОТГ, підвищення якості і доступності надання адмінпослуг суб'єктам підприємницької діяльності та мешканцям ОТГ»), Корнилівки (проект «Облаштування при сільському будинку культури фітнес-студії (кімнати оздоровлення), Нової Буди (проект «Реконструкція сільського млина»), Завадівки ( проект «Поліпшення якості медичних послуг в ФАПі») та Босівки ( проект «Створення стоматологічного кабінету»).