19 серпня 2017 року в Малоржавецькому клубі зібрались жителі сіл Полствин та Малий Ржавець на святкування Дня села.

Дата: 22.08.2017 14:32

Привітальним словом свято розпочала в.о. старости Оксана Савенко. Продовжила свято концертна програма за участі дорослого та дитячого самодіяльного аматорського колективу "Росавчанка" Малоржавецького сільського клубу.

Вході святкування з вітальним словом виступили секретар Степанецької сільської ради Наталія Вовчинська та депутат Степанецької сільської ради Олена Житарєва, яка вручила громаді сертифікат на 70000 грн. від БФ "Урожай громаді" для проведеня ремонту приміщення ФП та поштового відділення в с. Полствин. Продовжив святковий концерт колектив "Кобзарева криниця" Канівського РБК. Після завершення урочистої частини , на гостей свята чекав розіграш лотереї, частування смачною козацькою кашею та запашним короваєм. На дітлахів чекали безкоштовні розваги: солодка вата, батути, надувна гірка та інші. На завершення святкування жюрі оголосило переможців конкурсів "Майстриня села 2017" та "Коса - дівоча краса".Завершила святкове дійство дискотека.