Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

УЧНЯМ СТЕПАНЕЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ДНЗ «КАНІВСЬКЕ ВПУ» ОРГАНІЗУВАЛИ ЕКСКУРСІЮ НА ПРОВІДНІ С/Г ПІДПРИЄМСТВА РАЙОНУ

Вчора, 13-го червня, учні 11-ї групи Степанецького відділення ДНЗ «Канівське ВПУ», які опановують професію «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів», відвідали з екскурсією НВФ «Урожай» та ТОВ СГП «Щире». 


Про це журналістам «Kanos»повідомили у прес-службі Канівського ВПУ.

Такий захід викладачі та майстри навчального закладу присвятили виходу групи на перше виробниче навчання на підприємстві. 

Протягом екскурсій хлопці ознайомилися з сучасною матеріально-технічною базою обох підприємств, мали змогу «відчути» техніку: посидіти в кабіні комбайнів та тракторів новітніх моделей, зазирнути у саме «серце» машин та агрегатів, ознайомитися з їхньою будовою.
 

 

 

 


Треба зазначити, що на учнів така екскурсія справила величезне враження, адже одна справа – вивчати теорію, а зовсім інша – застосовувати свої знання на практиці!

Вдалий же екскурсій день, учасники заходу підсумували смачною кашею, приготованою викладачами й майстрами в/н. Вона стала таким собі заохоченням для першокурсників. А наприкінці дня, хлопці, разом з майстрами, із задоволенням пограли в футбол.
 

 « повернутися до списку новин