У ШКОЛАХ МІСТА ТА РАЙОНУ ПРОЛУНАВ «ОСТАННІЙ ДЗВОНИК» (ФОТО)

Нардеп, керівництво району, новообраний голова Степанецької ОТГ, міські і районні народні обранці долучилися до святкування «останнього дзвоника» у навчальних закладах Канівщини.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».Днями у навчлаьних закладах міста та району для школярів пролунав «останній дзвоник». Відтак, багато почесних гостей завітали на святкові заходи, щоб розділити радість та привітати школярів і вчителів із закінченням навчального року.

Зокрема, в Ліпляве завітали канівський нардеп Владислав Голубом спільно із головою Канівської РДА Дмитром Шелестом. Голова Канівської районної ради Сергій Геращенко відвідав школу у Сушках.

Новообраний голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко взяв участь в урочистостях, які відбувалися у Мартинівській школі.

Народні обранці районного депутатського корпусу від фракції ВО «Черкащини» Ігор Шиленко, Тетяна Дорошенко, Олег Лактіонов, Олексій Письмак побували у навчальних закладах Межаріча, Таганчі, Мартинівки та Грищенець.