У СТЕПАНЦЯХ РОЗІГРАЛИ КУБОК КАНІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

На вихідних визначилися переможці кубку Канівського району і футболу.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформаціюКанівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос».

За підсумками змагань, які проходили минулої неділі на стадіоні «Маракана» у Степанцях, перемогу здобула команда футболістів села Степанці. Друге місце посіли таганчанські юнаки, а третіми стали гравці команди села Келеберда. Учасники команди-переможця та команд-призерів були нагороджені кубками, медалями і грамотами.

Підбиваючи підсумки змагань, заступник голови районної ради Павло Зоренко, перший заступник голови федерації футболу Канівського району Василь Момро та голова фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» Юлія Галушка відзначили важливість підтримки розвитку та популяризацію футболу на селі, а також наголосили на якомого більшому залученні молоді до занять спортом в населених пунктах Канівщини.