Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

У СТЕПАНЕЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ЗМІНИВСЯ СКЛАД ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

Депутати Степанецької сільської ради ухвалили рішення про внесення змін до складу постійних депутатських комісій.

 

 

 

 

 

 

 

 

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Відповідне рішення було ухвалене на останньому сесійному засіданні Степанецької сільської ради, яке відбувалося 30 червня.

Відтак, комісію з питань регламенту, прав людини, законності депутатської діяльності та етики очолюватиме Ольга Величко, заступником буде Михайло Святун, а у її складі працюватимуть Тетяна Зуб та Сергій Савчук.

Комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку очолюватиме екс-голова аналогічної депутатської комісії у районній раді Микола Бабич, заступником обрали Олександра Арсеєнка, а у її склад входитиме Наталія Дудка, Олена Житарєва та Марія Костенко.

Станіслав Яременко очолюватиме комісію з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, освіти, культури, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Заступником голови комісії стане Леся Трофимчук, а у складі комісії буде працювати Валентина Горова, Юлія Пустовойт та Тетяна Костенко.

Найбільш чисельною стала комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, земельних відносин та охорони природи, яку очолюватиме Володимир Топалов, а заступником буде Ігор Коваль. Також до складу комісії входитимуть Сергій Чугреєв, Олександр Бендерський, Віктор Назаренко, Олена Крикун та Валентина Балинська.« повернутися до списку новин