“Хліб усьому голова”

З таких слів 28 липня розпочалося традиційне свято  обжинок  ,яке відбулося у затишному Павлівському сільському клубі.

Через  грозу організатори були вимушені були перенести захід у місцевий будинок культури . Але це не завадило  провести чудове свято обжинок  .

На святі обжинок присутніх привітали голова Степанецької об’єднаної  територіальної громади Олександр Яременко, керівник ТОВ «Мир-Сем» Валентина Балинська. Староста села Павлівки Леонід Дука, звернувся до односельчан і представників ТОВ «Мир-Сем» зі словами подяки та привітаннями

На цьому найважливішому для селян святі своїх земляків концертом вітали учасники художньої самодіяльності: колектив Павлівського  будинку культури, Келебердянський колектив “Дивоцвіт”  та ансамбль “Келебердяночка”, а також колектив Миронівського будинку культури.  .

А потім відбувалося справжнє святкове дійство – з піснями й танцями . Цікавою частиною свята були виступи школярів .танці, пісні , вірші  у виконані дітей підіймали настрій і радували серця кожного хто знаходився в тій маленькій затишній залі. Організатори наполегливо попрацювали , щоб створити таке чудове свято.

Родзинкою свята став танець  новоствореного танцювального колективу, у складі якого  брали участь жителі села Павлівки . Цей дебют зірвав хвилю  овацій . На фінальній пісні вимкнулося світло ,але артисти не запанікували і продовжили співати акапельно. Зал підтримав їх - почав вмикати  ліхтарі на мобільних телефонах, а потім за допомогою ліхтаря з відеокамери освітили сцену .

Після святкової частини  кожен   поласував караваєм  та іншими  смаколиками  . Хоча  погода не сприяла подальшому святкуванню , але жителі села були задоволені .