Черкаська область, Черкаський район

Футбольний матч між"Росава-Наша Ряба" та "Колос” Чорнобай

Дата: 28.10.2017 00:10
Кількість переглядів: 925

21 жовтня  на стадіоні «Маракана» відбувся футбольний матч між"Росава-Наша Ряба" та "Колос” Чорнобай, де не було виявлено переможця. Рахунок 0:0.

Фото без опису

Перед непростою домашньою грою проти Чорнабаю, “Росава”  втратила голкіпера — Сорокіна Олексія (вилучення в матчі проти “Златокраю 2017”) та Валашенка Владислава ( перебір карток). Повернувся у стрій Вовк Анатолій ( пропустив гру проти “Златокраю 2017” через перебір карток),  який зайняв місце лівого захисника. Варто відмітити , що на місце голкіпера став Панічев Олександр.

Гру з центра поля розпочали гості, вони ж і створили перший момент. Після штовханини в штрафному майданчику, першим на підбиранні був Лахтіонов Микола, але йому не вистачило влучності. На 25 хвилині матчу, Олексій Конюша вигравши боротьбу в повітрі в високих захисників, пробив головою, але м'яч влучив у каркас воріт. Натомість, гості відповіли ударом того ж таки Лахтіонова Миколи, і знову м'яч влучає в поперечку воріт. Через 5 хвилин гри, Рисенко Олександр вивів віч на віч Болюка Олександра, але не зміг переграти досвідченого Середу Віталія.

В другій половині гри, боротьба точилася в центрі поля. По декілька моментів мали гравці команд, але їм то не вистачає влучності, то заважають суперники. Останні хвилини гри, по суті, пройшли в рівній боротьбі. Враховуючи ціну результату та силу суперника, ні Колос , ні Росава не ризикували. Тому не дивно, що матч так і завершився нульовою нічиєю. Росава залишається на дев'ятому місці, а Колос  – на сьомому.

От і закінчилися домашні ігри ФК“Росава-Наша Ряба”, в другому колі степанчани здобули 4 перемоги, 3 нічиї та 3 поразки. У другому колі ми бачимо значний прогрес і надіємося, що новостворений колектив , покаже себе в наступному сезоні.

Завітавши 25 жовтня  до Монастирища, в останньому турі Черкаської області з футболу, наша команда не змогла обіграти місцевий « Авангард ». Бойова нічія  1:1 залишила в підсумку  Степанецьку команду на дев’ятій сходинці. Нажаль, провальне перше коло чемпіонату

( на екваторі змагань Степанчани мали в своєму активі лише чотири залікові пункти ), не дозволило поборотись за вищі місця в турнірній таблиці. Але в другій половині, хлопці порадували вболівальників позитивними емоціями і віддали всі сили, аби витягнути команду із зони вильоту!

Незабаром розпочинається чемпіонат Черкаської області з футзалу, нагадаємо, що в минулому році ми здобули чемпіонство і не збираємось його віддавати в цьому..