Боротьба інтелектів

Дата: 08.02.2018 09:08

З 29.01 по 02.02 в школі села Степанці проходив тиждень фізики, математики та інформатики. Учні 5-11 класів взяли активну участь у заходах: Конкурс стінгазет «Математика в моєму житті» (5,6 класи); «Фізика навколо нас» (7,8 класи).

На уроках учні розв’язували кросворди, ребуси, загадки, демонстрували створені ними презентації про внесок українських вчених у розвиток фізики, математики, інформатики. 01.02 2018 учнями 10 класу був проведений захід з фізики «Двобій інтелектів» між учнями 8,9 класів.

Участь приймали дві команди «Леді» (команда дівчаток) та «Джентльмени» (команда хлопців). В ході цікавої, веселої боротьби перемогли хлопці.

Найактивнішим серед учасників був учень 8 класу Ткаченко Олександр. Фізико-математичний захід для учнів 7,8 класів «Хто компетентніший». Перемогу здобули учні 7 класу.