Канікули не лише для розваги

Дата: 05.01.2018 09:10

Зима багата не тільки снігом, ковзанкою, тріскучими морозами та іншими веселими розвагами. У цю пору у дітлахів найдовші канікули. Але нашим юним умільцям  вдома не сидиться. В Степанецькій школі працює гурток на базі лего-класу, який створено внаслідок проведення фестивалю FIRST LTGO League Junior.

Тут працює дві вікові групи дітей, 6-10 років, які поділені на дві команди. Молодша група має назву "Лего-воїни", досліджує можливості збору дощової води, очищення її та збереження, або використання на благо людини. Старша команда має назву "Гідророботи", вони вивчають дуже важливу проблему нашого суспільства - повені, про їх руйнівну силу, про катастрофічні наслідки цього стихійного лиха. Також діти розробляють стратегічні плани для передбачення цих катаклізмів. Мета цього фестивалю надихнути дітей початкової школи вивчати науку,технологію, математику, а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки - конструктора LEGO!