СТЕПАНЕЦЬКА КОМАНДА СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ЦЬОГОРІЧНОГО ЧЕМПІОНАТУ КАНІВСЬКОГО РАЙОНУ ІЗ ФУТБОЛУ

Дата: 31.08.2017 09:44

• Цими вихідними відбулися останні ігри у межах чемпіонату Канівського району із футболу 2017-го року, відтак степанецька команда здобула абсолютну перемогу у змаганнях.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформаціюКанівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» та федерації футболу Канівського району.

Так, підсумком змагань у межах цьогорічного Чемпіонату Канівського району із футболу, які тривали протягом червня та серпня, стала абсолютна перемога команди ФК «Росава» із Степанець. Почесне друге місце посіла команда із Межиріча, третіми стали футболісти із Таганчі. Четверте місце – команда Степанецького, п’яте – із Келеберди, шосте – із Ліплявого.

Після завершення матчів останнього туру за участі голови федерації футболу Канівського району Миколи Порожнього, директора Канівської районної ДЮСШ «Колос» Василя Момра, голови Канівського районного ФОК «Колос» Юлії Галушки проведено урочисте нагородження кубками, медалями, та грамотами учасників команди-переможця та команд-призерів.