День селища Степанецьке

Дата: 27.08.2017 10:08

26 серпня, в останню неділю місяця, селище Степанецьке, святкувало День Села. Таке святкування проводиться другий рік поспіль.

На святі були присутні : Голова ОТГ Яременко Олександр Іванович, депутат і керівник СТОВ "Агрокомплекс Степанецьке" Бабич Микола Васильович, голова сільської ради села Киченці, Корсунь-Шевченківського  р-ну. Програма свята була різноманітною. Діти змогли відчути радість на батуті і надувній гірці. Люди старшого віку без проблем дивились концерт, на який були запрошені аматори сільських будинків культур  Копіюватого, Синявки, Степанець, Павлівки  та Киченець. Звісно ж, концерт закріплювався виспупами Степанецького співочого колективу "Калина". Всі присутні мали можливість спробувати кашу, приготовану кухарями Степанецького. Не оминула це свято і справжня українська ярмарка. Свої вироби показали спеціалісти      різноманітних видів господарської діяльності. Родзинкою свята був шести метровий стовп, на якому висіли призи, а також безпрограшна лотерая. На закінчення святкування всі бажаючі могли потанцювати під музику музичного колективу "Зустріч", який запросив Микола Васильович. Сподіваємося що таке святкування Дня Села буде проводитися кожного року.