Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

5 листопада День працівників соціальної сфери.

У першу неділю листопада в Україні , згідно з Указом президента України від 13.04.1999 р., відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням  високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної  політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці , трудових відносин.

В 2017 р. День працівника соціальної сфери припадає на 5 листопада .На сьогоднішній день  в соціальній сфері України працює близько 150 тисяч чоловік. Вони дарують людям надію на краще , вчасно подають руку допомоги тим , хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка – «Життя людини до тих пір має цінність, поки  людина допомагатиме іншим» -  стали сенсом життя.

На території Степанецької громади знаходиться стаціонарне відділення територіального центру  по догляду та наданню допомоги одиноким пристарілим та інвалідам, де працюють не байдужі люди , які щодня піклуються про своїх підопічних ,віддають їм частинку своєї любові, дарують їм тепло і турботу. Тож виконком Степанецької сільської ради хоче поздоровити весь колектив цього закладу із їхнім  професійним святом,бажаючи всього найкращого.

Голова    нашої  громади та  його  заступник  Зоренко  П.М.  особисто  привітали  соціальних  працівників  цього  закладу  і  вручили  подарунок .

3 листопада 2017 року в. о. старости Мартинівського старостинського округу Алла Василівна Бусля привітала теплими словами та подарунками з професійним святом працівників соціальної сфери: Корнієнко Оксану Григорівну, Цьопу Наталію Іванівну, Сидору Людмилу Іванівну. За своє покликання та самовіддану працю побажала їм міцного здоров’я, терпіння у своїй нелегкій праці, завжди бути старанними та сумлінними людьми« повернутися до списку новин