Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

Прийом громадян Канівським об’єднаним   управлінням Пенсійного фонду

Канівським об’єднаним   управлінням Пенсійного фонду України Черкаської області з метою максимального наближення послуг, що надаються органами Пенсійного фонду до місць проживання громадян, 19 жовтня 2017 року розпочато роботу по обслуговуванню громадян в Степанецькій об’єднаній територіальній громаді.

 

В ході відкриття віддаленого робочого місця працівників управління, взяли участь: заступник начальника управління Тамара Лупина, начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Людмила Ганненко, голова громади Олександр Яременко , працівники даної громади та жителі об’єднаних населених пунктів. На даний час в об’єднаних населених пунктах проживає 6500 громадян в т.ч. 2058 пенсіонерів.

Цього дня проведено бесіду з працівниками громади щодо подальшої співпраці, надано інформаційно - роз’яснювальні  документи щодо змін пенсійного законодавства з 01.10.2017 року,  роздано буклети, проведено прийом 44 осіб, щодо збільшення розміру пенсій з 01.10.2017 року, нового призначення, пенсій державних службовців.

Такі зустрічі з пенсіонерами будуть проводитись кожного третього четверга місяця в приміщенні сільської ради за адресою вул. Лісна 4. с.Степанці.« повернутися до списку новин