Естафета пам'яті

Дата: 27.10.2017 11:17

19 жовтня в с.Степанці пройшла естафета пам'яті «Пам'ять подвигу безсмертна», присвячена 73 річниці визволення Канівського району від фашистських загарбників.Її маршрут проліг до солдатських могил, обелісків та пам'ятників загиблим воїнам.

Участьу цьому заході приймали : Балан Володимир Олексійович -директор міського будинку ветеранів,Дорошенко  Віктор Дмитрович- голова ради Канівської районної організації ради ветеранів,Скурихіна Людмила Василівна- методист районного БК з питаньрелігії ,музейної справи на нерухомих об'єктів культурної спадщини,Щербатюк Микола Петрович- голова ветеранської організації с. Степанці,Мітакі Юлія Вікторівна-заступник сільського голови з гуманітарних питань.

Ця естафета проходила під дивізом «Шануємо історію- пам'ятаємо, ми відповідаємо за майбутнє».

Під час проходження естафети учасники відмітили,що пам’ятники знаходяться в належному стані. А все це завдяки турботі жителів села та комунального підприємства «Благоустрій».