Актуальна  проблема

Проблема смітників стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою. На сьогодні в Україні проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.

У кожному людському помешканні утворюється величезна кількість непотрібних матеріалів та виробів. Кожного дня ми змушені стикатися з відходами: вдома, на вулиці, біля торгових точок. Всюди нас оточують папірці, обгортки з пластику, скло, целофан тощо.

Степанецька об'єднана  громада також не байдужа до цієї проблеми і в цілях ефективного її вирішення оголошує   з 1 листопада 2017 року осінню акцію з безкоштовного вивезення сміття від населення.

Вивіз сміття проводитиметься в такому порядку:

с.Копіювата –перша середа місяця;

селище Степанецьке – перша  та остання середа місяця;

с.Павлівка, Новоукраїнка – перший четвер місяця;

с.Беркозівка,Лізки – перший четвер місяця;

с.Полствин, Малий Ржавець – другий понеділок місяця;

с.Степанці – друга та остання середа місяця;

с.Мартинівка – третій вівторок місяця;

с.Дарівка, Ключники- третя середа місяця;

с.Попівка - третій четвер місяця;

с.Горобіївка- третій четвер місяця.