Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

А РЕМ не дуже й поспішає...

Жителі села Новоукраїнка та виконком Степанецької сільської ради направили лист № 206 від 18.10 2017 року до відділення Канівського РЕМу з проханням допомогти вирішити питання по проведенню аварійно-відновлювальних робіт повітряних ліній електропередач в даному селі, тому що опори, які тримають електричні дроти, знаходяться у дуже аварійному стані.

На що у відповідь було отримано лист №2177/0104 від 13.11 2017 року. В якому зазначено, що після обстеження ПЛ-0,4 кВ виявлено, що опори знаходяться в задовільному стані, але мають дефект, а заміна даних опор включена в плани по проведенню капітального ремонту повітряної лінії 0,4 кВ і буде виконана в 3 кварталі 2018 року при наявності матеріалів.

Але така відповідь не влаштовує  громаду. Виконком Степанецької сільської ради шукатиме найкоротші шляхи вирішення цієї проблеми. Розглядатиметься можливість виділення коштів на придбання потрібних матеріалів. Таким чином ми сподіваємося вирішити це питання найближчим часом.  « повернутися до списку новин