Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

Починаємо відновлювати дороги...

Атомобільні дороги нашої країни являються дуже важливим об`єктом в усіх галузях господарювання. Вони являються артеріями сполучення і відіграють чи ненайважливішу роль в сферах нашої економіки. Але стан деяких доріг залишає бажати кращого.

Нашу громаду теж не обійшла ця проблема. Дуже багато автомобільних шляхів знаходяться в дуже не задовільному стані. Наприклад, відрізок дороги, який веде до ДНЗ "Канівське ВПУ" (Степанецьке відділення), вже давно був у вкрай критичному стані. Жителі вулиці Плисюка неодноразово просили допомогти їм з цим питанням, але їх дуже довгий час ніхто не чув. І ось, нарешті, діло зрушило з мертвої точки. За сприяння нашого голови громади Яременка О.І. та депутата районної ради Добровольського П.В. нещодавно було проведено ремонт відрізку цієї дороги, покладено 1800 квадратних метрів асфальту, але це тільки початок.

Місцеві жителі дуже задоволені змінами на своїй вулиці і очікують продовження початого ремонту і вірять, що дороги в нашій громаді будуть не гіршими, ніж у країнах Європи.« повернутися до списку новин