Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники, депутати, члени виконавчого комітету Степанецької об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток нашої громади, якого очікують  мешканці громади.

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку НАШОЇ ГРОМАДИ.

З повагою сільський голова

Степанецької ОТГ                                                              О.І.Яременко