З Миколаєм, будьте здорові !

Дата: 20.12.2017 12:07

Немає на нашій Україні такого куточка землі, де б дітвора не раділа приходу зими зі снігом, кригою, санчатами, ковзанами та новорічними святами. А найперше свято перед Новим Роком, яке діти ждуть з нетерпінням, пишуть листи, слухають батьків - це свято Миколая-Чудотворця. Учні Степанецької школи теж чекали з нетерпінням цього дня, адже в нас є чудова традиція-дітвора готує найкращі віншування та вітає працівників місцевих підприємств,самих підприємців зі святом святого Миколая.

Цього року дітки не злякались снігових заметів і поздоровили дорослих гарними віршиками та новорічними піснями.

Були в селищі Степанецькому, вітали Бабича М.В.,він, як іменинник, почастував щедро своїх віншувальників, від Миколи Васильовича попрямували до магазину Дорошенків.

Потім вітали підприємців села Степанці. Відвідали і "Дарину",і "Берізку",

провідали лісників,

гостювали на Зарасаві в Артюка Миколи Миколайовича, заносили привітання батькам Козак Алли Василівни, яка й навчила наших діток так гарно співати.

По дорозі заглянули в "Завітай".

Потім ця гамірлива процесія завітала на ТОВ НВФ "Урожай", далі пішли до філії ТОВ НВФ "Урожай" - "Росава".

Також не забули відвідати наших мешканців будинку пристарілих, подарували дідусям та бабусям радісні хвилинки, позитив та частинку своєї невгамовної енергії.

Були і в наших лікарів, але не на прийомі, а як віншувальники, де одержали не пігулки з уколами, а смаколики,

прогулялися також магазинами і в центрі села,

були і в"Росаві" і в "Фуршеті", не обминули й "Свіжачок", пройшлися також і до "Мрії", відвідали свій улюблений магазин у баби Наташі, де кожного дня купують в неї булочки. А ще провідали дошкільнят у дитячому садочку"Білочка".

Заходили до Степанецької сільської ради, а наостанок привітали зі святом дитинства і рідну школу. Гарців назбирали повні торби, тож старалися недарма, свята будуть солодкими й смачними.