Вдячність за небайдужість

Дата: 21.02.2018 12:18

Виконуюча обов`язки старости Полствинського старостинського округу Савенко Оксана Михайлівна хоче від щирого серця подякувати тим людям, які допомагали під час зимових негараздів, ліквідовувати наслідки катастроф.

Зима 2017- 2018 року видалась неабиякою і показала всі свої можливості. Вітри, морози, а найбільше снігопади взяли у свій полон села Полствин та Малий Ржавець. Сімдесяти сантиметровий шар снігу заблокував всі дороги та стежки, під’їзди та виїзди з сіл, що ускладнило рух молоковозів, хлібних машин, пошти, швидкої допомоги, автобусів. На тиждень без електроенергії залишились вулиці В-Слобідська та Н-Слобідська в Малому Ржавці. Ситуація була напружена, але завдяки спільним діям мешканців сіл, працівників РЕМу, підприємцям та підприємствам проблему було вирішено. Особлива подяка ТОВ НВФ «Урожай» та ФОП Юрченко Олександру Васильовичу за оперативне реагування на снігові опади, та своєчасне прогортання вулиць від снігу. Також подяка всім жителям сіл, хто допомагав у розчищенні ліній електропередач від повалених дерев.