Щиро вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає у собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

У День Гідності та Свободи ми низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Давайте будемо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуватимемо сильне демократичне суспільство, в якому на всіх рівнях дотримуватимуться ідеалів справедливості, пануватиме закон і порядок.

Вітаємо вас з Днем Гідності і Свободи, бажаємо здоров’я та наснаги, добробуту та мирного неба.

Слава Україні!

З повагою голова Степанецької ОТГ О.І.Яременко