У Малоржавецькому НВК відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи

У Малоржавецькому НВК згідно Указу Президента України від 30 вересня 2017 року №300 «Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи», з метою забезпечення підтримки державної політики, формування патріотичних почуттів і реалізації  державних заходів присвячених вшануванню громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції, революції Гідності, увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників російсько-українського збройного конфлікту  проведені такі заходи:

Загальношкільна лінійка щодо вшанування пам’яті, присвячена борцям за волю України.» (відп. в.о.директора).

Бесіда-реквієм для учнів 8-9 класів. «Герої Небесної Сотні».

Перегляд документальних фільмів із серії: «Збройний конфлікт на Сході України» для учнів 6-9 класів.

Зустріч учнів 2-9 класів з учасником російсько-українського збройного конфлікту Козильцем Віталієм Павловичем.

Флеш-моб «День Гідності та свободи».