Свята і будні Полствинського та Малоржавецького НВК

Дата: 20.02.2018 12:49

Афганістан - наш біль і наша незагойна рана. За роки війни в Афганістані служили, за різними даними, від 620 тис. До мільйона радянських солдатів, втрати радянської сторони склали понад 15 тисяч осіб. Наші солдати віддали життя, виконуючи завдання, які поставило керівництво країни. У Малоржавецькому НВК провели заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29 річниця виведення військ СРСР з Республіки Афганістан. Педагог-організатор Фрунт Лариса Михайлівна провела єдину годину спілкування під назвою «Відлуння Афганських гір» для учнів 7-9 класів. Чужа війна,чужа країна. Залиті кров’ю ордени. На цій війні були і наші односельчани.В с.Полствин це Білан Василь Олександрович та Кутовий Сергій Володимирович,які на даний момент не проживають в селі. В с.М.-Ржавець –Демчук Андрій Володимирович, для якого учні школи власними руками виготовили листівку із словами подяки та побажанням мирного неба. Ти вижив у страшному бої. Ти вистояв у тій війні.Для нас ти істиний герой,ми щиро дякуєм тобі.

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. Це день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.У Малоржавецькому НВК рано-ранесенько почала працювати святкова пошта «Скринька кохання» , за допомогою якої учні могли надіслати святкову «валентинку» своїм друзям та вчителям.  Актив школи передали «валентинки» адресатам.Також усим учням і вчителям, учнівське самоврядування підготували невеликі подарунки-компліменти.Свято пройшло цікаво і весело.