Дякуємо за небайдужість

Дата: 26.01.2018 13:19

Зима цього року нас балувала своїм теплом та дратувала сирістю і грязюкою. Та ось у січні заявила про себе великими хуртовинами та колючими морозами. Сніг хурделив так наполегливо і красиво, що захоплювало подих. Настрій  людей змінився, коли ця краса внесла свої корективи у їхні плани та дії. Снігу насипало дуже багато - ні проїхати, ні пройти. З цим кожен боровся як міг, а от , коли не стало світла...Добу жителі вулиці Лісної села Степанці провели без електропостачання. Хтось на вулиці бідкається один одному про болюче, хтось біля вікна чекає на зміни, хтось телефонує до Канівського РЕМу, хтось молиться... І, нарешті! У людей з`являється надія на хороші зміни. Довгоочікуваний автомобіль прибув до місця виклику. На виклик прибули Мозговий Володимир Анатолійович та Хворостина Олексій Іванович. Щоб відновить електропостачання по вулиці, треба було прикласти багато зусиль. Нічний, засніжений ліс - саме там були аварійні ділянки електричних мереж. Місцеві жителі взяли активну участь у ліквдації несправностей, підтримуючи і допомагаючи спеціалістам. Володимир Анатолійович та Олексій Іванович в післяробочий час залишились і, долаючи перемети снігу, відновили електропостачання по вулиці Лісна близько 23 години ночі.

Шановні Володимир Анатолійович та Олексій Іванович ! Прийміть найщиріші слова подяки від жителів вулиці Лісна, яких ви не залишили на одинці з бідою. Нехай Янголи Хранителі оберігають Вас, ваші сім`ї, ваші родини. Здоров`я і благополуччя всім Вам!

З повагою та вдячністю жителі вулиці Лісна села Степанці.

Автор подяки депутат Степанецької сільської ради Дудка Наталія Іванівна.