Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

Є ще порох в порохівницях !

3 січня 2018 року в спортивному залі СШ №1 м. Канева відбувся традиційний волейбольний турнір на приз П. Корчаки. В запеклій боротьбі місця розподілились так:

І місце – СШ №2 м.Канева

ІІ місце – СШ №1 м.Канева

ІІІ місце – Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

ІV місце – Ліплявський НВК

Команду Степанецької спеціалізованої школи представляли: Писаренко Д., Загорулько В., Герасименко В., Власенко М.,Стоколос М., Апостолов О., Ковпик А.

3 січня 2018 року в приміщенні школи №3 м.Канева відбулася спартакіада працівників освіти і науки м. Канева і Канівського району. В змаганнях взяли участь 7 команд вчителів. Команда Степанецької спеціалізованої школи брала участь в змаганнях в статусі переможця змагань 2017 року. На змаганнях в цьому році вдало виступили вчителі та працівники школи: Бондаренко О.О.- ІІ місце - стрільба, Момро В.А. – І місце - підняття гирі та І місце - гра в шашки,

 

Головко О.В. – ІІ місце - шашки, Гарбуз О.Г. – ІІІ місце стрільба та І місце – настільний теніс, Яременко С.І. – ІІІ місце – кидок баскетбольного м’яча та І місце – настільний теніс

І місце в естафеті здобула команда Степанецької спеціалізованої школи в складі Гарбуз О.Г,Яременка С.І, Момро В.А., Семенової В.О.

Таким чином команда Степанецької спеціалізованої школи зайняла І місце в загальному заліку.

 « повернутися до списку новин