З днем Села

Дата: 28.09.2017 20:49

30 вересня  село Степанці святкувало день села. На святкування приїхали гості з усіх сіл Степанецької териториальної громади, деякі села привезли художні колективи для творчих привітань.

Свято почалося з столів достатку які ломилися від смаколиків. Страви мали привабливий вигляд і були добрі на смак. Сільський голова Яременко Олександр привітав усіх із святом і подякував спонсорів за допомогу в організаціїї свята, серед яких були директор ПрАТ «Миронівска птахофабрика» Форостяна Ольга Миколаївна та директор Комплексу з переробки курчат-бройлерів Адамчук Віталій Борисович які подарували сертифікат для закупівлі дитячого майданчика на суму 70 тисяч гривень, 10 професійних футбольних мячів для ФК "Росава", мотокосу для СКП "Благоустрій" та 100 тисяч гривень для підтримки футбольної команди. Порадували глядачів цікавою концертною програмою і конкурсами вишиванок і "найдовша коса". Найважче для журі було визначити найкращий стіл достатку, Всі дуже відповідально віднеслись до підготовки, приготували багато смачних страв. Цікаві стенди розмістило Канівське вище технічне училище. Завдяки місцевим спонсорам все свято для дітей безкоштовно працювала гірка, батут, солодка вата.