Христос народився - славімо його!

Різдво - найбільш значуще християнське свято, що збирає в сімейному колі найближчих людей. У цей день здавна прийнято відвідувати батьків і запрошувати в гості найближчих родичів. А також обмінюватися привітаннями.

Степанецька ОТГ щиро вітає всіх з різдвяними святами! Бажає щастя, здоров`я, успіхів в роботі, творчих злетів та здійснення всіх найзаповітніших мрій!

Благослови нам Боже Україну новий рік прожити в мирі,
                                    Щоб люди в світі стали добрі й щирі,
                                    Щоб на парадах тримали лиш зброю військові,                                                                                                                                                                                         Дай Господи країні розцвісти в твоїй любові!