Проведено відкритий командний Чемпіонат Канівського району з настільного тенісу серед чоловічих команд

Дата: 02.04.2018 15:27

Відповідно до Єдиного календарного плану Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» 1 квітня в приміщенні Бобрицького НВК відбувся відкритий командний Чемпіонат Канівського району з настільного тенісу серед чоловічих команд.

Фото без опису В змаганнях прийняли участь 5 команд: з Ліплявської (Калініченко Іван та Макаренко Сергій) та  Степанецької ОТГ (Солонецький Владислав та Готовий Володимир), збірна команда депутатів (Канівська районна рада – Мороз Олександр та Бобрицька сільська рада – Крячок Олег), «Бобриця-1» (Рогатко Ігор та Куликовський Василь) та «Бобриця-2» (Кравченко Сергій та Гончаренко Віталій). Змагання проведено за коловою системою.

Фото без описуЗа результатами змагань  3 місце виборола команда Степанецької ОТГ, 2 місце посіла команда «Бобриця-2», 1 місце у команди «Бобриця-1».

Фото без описуПереможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.
За інформацією Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос»