Хто не думає про майбутнє - той дарма витрачає час

Дата: 04.04.2018 20:15

"Україна починається з тебе!"

"Відродимо рідний край разом!"

"Зробімо рідне село кращим!" - із такими гаслами ішли до влади наші депутати. І ось, нарешті вже й до нашого села "добралась цивілізація"! Із 1 лютого 2018 року Степанецьке КП"Благоустрій" ввело посаду робітника благоустрію Попівського старостинського округу, яку посів Шиманський Олег Вікторович, 46 річний корінний житель села Попівка. В центрі села та навколо будинку культури  стало помітно чистіше - вирубані і охайно складені сухі дерева та кущі, розчищені узбіччя центральної вулиці. Вже закуплена бензопилка та  є надія на те, що скоро буде і бензокосилка для робітника села Попівка, щоб робота по окультуренню села стала ще ефективнішою. А ми, активні жителі нашого села, обіцяємо разом виходити та допомагати нашому робітнику КП привести село в порядок! А незабаром і 9 травня - День Перемоги, а біля пам`ятника та обеліска також необхідно потрудитись: і квіти висадити, і свіжі дерева, і квітуючі кущі, та не помішало б і поштукатурити та пофарбувати, все, що зруйновано та прийшло в непригодність біля цих об`єктів. А ще два сільські кладовища, та прилеглі до них території. Планів багато! Є бажання зробити наше село кращим. Хто не думає про майбутнє - той дарма витрачає час. І в нього не буде майбутнього.!

Дописувач Мамонова Ніна Миколаївна, жителька с. Попівка.