Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту.

Дата: 13.04.2018 10:58
Кількість переглядів: 295

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Озеленення та чистота – оцінка діяльності всієї громади. Це показник рівня участі селищної громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту.

12 квітня на цвинтарях в с. Дарівка та с. Мартинівка за участі працівників комунального підприємства "Благоустрій", депутатів Степанецької сільської ради ОТГ та з допомогою місцевих жителів пройшов "суботник", на якому було прибрано сільські кладовища та прилеглу до нього територію.

В. о. старости Мартинівського старостинського округу Степанецької сільської ради ОТГ Бусля Алла Василівна висловлює щиру подяку всім, хто приймав участь у «суботнику».