Подяка за небайдужість

Дата: 17.04.2018 07:41

Зійшов сніг, а за ним зійшли зі свого місця і дороги, повимивало весняними водами всі слабкі та не зміцнені поверхні і утворилося багато ям. Ось, саме із такою проблемою і звернулася жителька с. Полствин, пенсіонерка Німченко Валентина Логвинівна до виконуючої обов`язки старости Савенко Оксани Михайлівни з проблемою - у її дворі та на городі утворились дві величезні ями. Після огляду  комісії, до якої входили сільський голова Олександр Яременко, депутат сільської ради Олена Житарєва,  Савенко О.М., було направлено звернення до керівництва філії "Заповіт Шевченка" ТОВ НВФ "Урожай" про надання допомоги у вирішенні цього  питання. Наступного ж дня проблема була вирішена. Валентина  Логвинівна щиро дякувала небайдужим представникам ТОВ НВФ "Урожай", голові Степанецької ОТГ Олександру Яременку , депутату Олені Житарєвій та Оксані Савенко за небайдужість та  за надану допомогу.