Чотири роки , як прийшла біда

Дата: 24.04.2018 16:23

До четвертої річниці з початку АТО в Степанецькій школі відбулася зустріч учнів та вчителів з односельцем, учасником антитерористичної операції Порожнім Миколою Вікторовичем. Присутні були надзвичайно вражені переглянутими фільмами та відеороликами про події, які відбуваються на сьогоднішній день на сході країни. Також прозвучали захоплюючі розповіді із уст Миколи Вікторовича, який на власному досвіді пережив ці буремні дні, що випали на його долю. Всі були у захваті від мужності та героїзму наших захисників, які є справжнім прикладом для підростаючого покоління. Та всі ми покладаємо надію на те, що це пекло війни невдовзі скінчиться, не переросте в іще більшу трагедію.

А наш жовто-блакитний стяг буде майоріти під мирним , чистим небом, і безцінна кров наших героїв ніколи більше не буде проливатися в братовбивчих війнах.